Сторінки

вівторок, 22 березня 2016 р.

Посольство Аргентинської Республіки в Україні запрошує на


¨Аргентинське кіно щосереди¨
Програма “Великі режисери аргентинського кіно”
Цикл фільмів Даніеля Бурмана

Сценарист, продюсер і режисер, Даніель Бурман (1973 р.н.) є одним з піонерів “Нового аргентинського кіно”, руху, який виник наприкінці 90-х років.
Даніель Бурман народився та виріс в Буенос-Айресі в родині польско-єврейського походження.
Його перші стрічки («Розірвання обійм» і «Сімейне право») є автобіографічними та відображають життя молодого єврея-невротика, який живе у сучасному Буенос-Айресі.
Деякі критики вважають його “аргентинським Вуді Алленом”, але сам Бурман вважає цю характеристику перебільшенням,проте визнає своє захоплення відомим американським кінорежисером.
В своїй роботі кінорежисера та сценариста Даніель Бурман намається максимально реалістично відтворити події та почуття героїв. Загалом, Бурман розуміє кіномистецтво як “простий спосіб, за допомогою якого можна розповісти історію”.

 Середа, 30 березня, о 18:30
в Аргентинському домі
(вул.І.Федорова, 12, 2 поверх)
 Показ стрічки
“Спорожніле гніздо” (2008)
 Трейлер: https://www.youtube.com/watch?v=V1XNyoCIoBY                           Це комедійна драма, яка показує те спустошення, яке виникає у шлюбі після того, як діти виростають і залишають свою домівку. Новий період, що настає, раптом виявляє розколини, які приховувалися протягом років за гомоном буденного життя подружжям – успішним драматургом (Оскар Мартінес)  та енергійною студенткою з факультету соціології (Сесілія Рот).
 В ролях: Оскар Мартінес, Сесілія Рот,  Інес Ефрон та інші.
 Оригінальна версія з субтитрами українською мовою.
 Для глядацької аудиторії старше 13 років.

 Важлива інформація:
Кількість місць в залі обмежена.
Просимо підтвердити свою присутність, надіславши листа на цю електронну адресу або зателефонувавши за номером 044-238-69-22*110/108, починаючи з четверга, що передує кожному показу.Немає коментарів:

Дописати коментар